.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

תוכנית הדרכה מקיפה
שנותנת כלים מעשיים להתמודדות עם התלבטויות,

קושי לקבל החלטות, דחיינות ומצבי תקיעות
מהנוחות של הבית שלך.

עוד לא סיימתי בכלל את התהליך וכבר חלק מההחלטות ברורות לי או מתבהרות מעצמן.

ביום שישי חליתי בדלקת גרון (וזאת לא הראשונה השנה) ובזמן המנוחה שהגוף שלי דרש ממני התחלתי לבצע את התרגילים שמוצעים בקורס.

אני עכשיו בצומת גדולה של החלטות בתחומים רבים ובעצם הבנתי שרוב הזמן המיינד שלי היה עסוק בהתלבטויות. תוך כדי התהליך גיליתי כמה רעשים של המחשבה מתנקים.

תוך כדי כאבי גרון וחום מצאתי את עצמי הולכת לישון מאוחר בלילה וקמה מוקדם בבוקר לפני שהילדים מתעוררים כדי להמשיך לחקור עוד ועוד מחשבות. כבר הרבה זמן לא נהנתי כל כך להיות במצב של מחלה.

עוד לא סיימתי בכלל את התהליך וכבר חלק מההחלטות ברורות לי או מתבהרות מעצמן. הורדתי מטען גדול של קושי בקבלת החלטות ולחץ להחליט מהר או לפספס משהו. זאת חוויה נפלאה. תודה

מיכל צרפתי, מאמנת ומנטורית

קורס ראשון מסוגו! עונה לצורך ששיטה אחת לא כרגע יכלה לתת מענה בצורה מלאה.

 

אני מכיר את אריק מהרצאות און -ליין ומאוד אוהב. נרשמתי לקורס קבלת ההחלטות שהוא קורס ראשון מסוגו! בנקודת הזמן שאני נמצא בו בחיים, הקורס מאוד התאים לי. ההנחיה של אריק מרעננת ומאוד מלמדת, ההדגמות החיות עם משתתפי הקורס פותחות עיניים ומשקפות עד כמה השיטה יכולה להעניק עם עושים אותה בכנות, אמונה ותמימות.

שילוב השיטות הרבות שמשלימות אחת את השניה, העבודה, האופונופונו, מבחן התשוקה, הדיאלוג ועוד.. ענה לצורך ששיטה אחת לא כרגע יכלה לתת מענה בצורה מלאה.

הקורס נותן טעם לעוד ללמוד וליישם ואז שוב ללמוד וליישם, מעגל של צמיחה מרעננת ומהנה גם אם נוגעים בנקודות כואבות ומעכבות השיחרור לדרך חדשה מחזקת יותר כשרואים את התהליך לאורך זמן. תודה רבה

איציק דנגור

 

התחלתי לראות את פני הדברים בצורה שונה

הקורס תרם מאד ללימוד התהליך הזה של קבלת החלטה שאני בטוחה שאשתמש בו בחיי היומיום. ההנחיה של אריק מצוינת ותהליך של קבלת ההחלטה מרתק. כתוצאה מחקירת המחשבות התחלתי לראות את פני הדברים בצורה שונה.
תודה רבה

רוני בורר, מעצבת וגרפיקאית

תכני קורס דיגיטלי  - לדעת להחליט

בהצטרפות עכשיו לקורס "לדעת להחליט"
מקבלים עזרים מקצועיים שילכו איתך הרבה אחרי הקורס...

ויש אפילו חלק טוב יותר!

כשמצטרפים עכשיו לקורס אונליין "לדעת להחליט"

מקבלים גם 2 בונוסים נוספים שישארו אצלכם לכל החיים.

לפרטים מלאים

על עלות הקורס ומחיר מיוחד עבורכם

מלאו את הפרטים כאן למטה

מלא את פרטיך לקבלת החלטות נכונות

אישור דיוור
מאשר\ת קבלת מסרים פרסומיים לפתרון קשיים וניהול אורח חיים נכון יותר מהפסיכולוג אריק פלד במייל, בהודעות טקסט וואטסאפ. ניתן להסיר את שמכם מהרשימה בכל עת.

עכשיו אין קורבן, במקום זה יש את שמחת התגלית
זה אכן מעשה טוב למען עצמי לאחוז ביד מפתח להחלטות רגועות יותר.

 

בקורס חקרתי את ההחלטה האם להקים קליניקה בבית או לצאת לקליניקה חיצונית. נטיית הלב שלי היתה לבית ואז זה אומר שאצטרך לחכות מס' שנים עד שאוכל להכשיר איזור בבית לקליניקה. מה שהטריד אותי זה שאני מעכבת את ההתפתחות האישית שלי בגלל זה.

בחקירה הבנתי שאי אפשר לעכב או לעצור התפתחות, זה כמו לנסות לעצור את הזמן! כל הזמן ניקרה לי בראש תחושת הקורבן ועכשיו - אין קורבן. במקום זה יש את שמחת התגלית. התוספת של האופונופונו שהתחברה לי כהמשך להיפוכים העצימה את השמחה והרגשתי איך אני מתנפחת מבפנים מרוב שמחה וחדווה.

היום הוא יום "המעשים הטובים" וזה אכן מעשה טוב למען עצמי לאחוז ביד מפתח להחלטות רגועות יותר.

רבקה אוטולנגי, רפלקסולוגית

הקורס ניקה לי את הראיה, והצבתי לי לעצמי יעדים בזכות תהליך קבלת ההחלטות.

 קורס היה מצויין. נהינתי לחקור, לבדוק, להרגיש. לחוות התפתחות. גיליתי שאני עדיין מצליח להתחבר להסתכלות הלא שיפוטית. הקורס ניקה לי את הראיה, והצבתי לי לעצמי יעדים בזכות תהליך קבלת ההחלטות. ההנחיה של אריק מצויינת.

ניב הדרי, סטודנט לעבודה סוציאלית

נתרמתי מבחינה מקצועית ואישית

 

מבנה הקורס וההנחיה היו מצויינים ואפשרו להכנס בהדרגה לעומק העניינים וגם לחבר בין השיטות השונות. התהליך האישי שעברתי , באפשור של אריק ובעבודה על קבלת החלטות היה משמעותי ומרגש ואני עדיין בתהליכי הפנמה.. נתרמתי מבחינה מקצועית ואישית.

הילה אור - מטפלת רב תחומית

המשיכו לקרוא לקבלת עוד פרטים

 

אני לא מכיר את שיטת העבודה של ביירון קייטי, וטכניקות אחרות שיש בקורס, האם הקורס מתאים לי ?

בהחלט כן , בקורס אנחנו מסבירים איך להשתמש בטכניקה משולבת לקבלת החלטות מהתחלה. יש הסברים והדגמות חיות. כך שבסוף הקורס תקבלו כלי שלם להתמודדות עם החלטה. כל מה שצריך עבור הקורס הזה הוא ראש פתוח.

למען השקיפות, חשוב לציין שאנחנו כמובן נוגעים באספקטים מסוימים של כל שיטה שנוגע לתחום מסוים בקבלת החלטות. ולא לומדים כל שיטה בפני עצמה לעומק, כיוון שזה לוקח מספר שנים.

 

אם אלמד את השיטה אתחיל "לאהוב את מה שיש" האם אז אהפוך להיות אדם פסיבי ולא אעשה כלום בנוגע לבעיות שלי?

אמנם, השיטה של ביירון קייטי תגרום לך להתפייס עם המציאות,
לא להתווכח איתה ולחיות איתה בשלום - אבל זה לחלוטין לא אומר,
שתהפכי לבנאדם פאסיבי שלא מתפתח ומתקדם בחיים – להיפך!

עם השיטה של ביירון קייטי, תפסיקו לשלוט על דברים שאין לכם שליטה עליהם, ותשקיעו את האנרגיה שלכם בדברים שיש לכם שליטה עליהם:
בתפיסת המציאות שלכם!

עם השיטה, תשתחררו מכל האמונות המגבילות שלך והמחשבות המכאיבות – וזה אומר שלא תסתובבו עם חסמים וכבלים, שמונעים מכם להגשים אתכם ואת החלומות שלכם. 

תחסכו כל כך הרבה אנרגיה על מחשבות מכאיבות וכעסים שלא מובילים לשום מקום – אנרגיה שתוכלו להשתמש בה, כדי להתפתח ולהשיג את החלומות שלכם!

מהר מאוד תגלו כמה זה יותר פשוט לצעוד בחיים, בלי סרטים ודרמות שהראש שלנו ממציא, ושדווקא מהמקום הזה, אנחנו הרבה יותר חופשיים ויש לנו את כל התנאים להגשים את עצמנו!

בשביל מה צריך קורס, האם לא מספיק לקרוא ספר בנושא?

בשביל מה צריך קורס, האם לא מספיק לקרוא ספר בנושא?

אם אתה חושב שתצליח לפצח את העניין הזה של התמודדות עם פחדים לבד, אחרי שכל כך הרבה אחרים ניסו ללמוד רק מתוך ספרים ולא הצליחו, אז אין לך צורך בקורס הזה.

 

אנשים אחרים יכולים לשחרר את המחשבות הלא נעימות שלהם, אבל האם אני יכולה?

תגיד, אנשים אחרים חכמים יותר ממך? עובדים קשה יותר ממך? מוכשרים יותר ממך? כן, לא נראה לי. אז למה אחרים מצליחים להתמודד עם הפחדים שלהם ואתה לא?! יש להם כלים. ואתה יכול לרכוש את הכלים האלה בקורס ולהתמודד עם החיים כמו גדול.

 

אין לי מספיק זמן, מה לעשות?
אם אין לכם זמן להקדיש לעצמכם, להתפתחות האישית והמקצועית שלכם, אז אתם על אחת כמה וכמה חייבים לעצמכם את הקורס הזה , זמן פנוי הוא תוצר ישיר של מיינד פנוי, כלומר ראש חופשי ממחשבות אוטומטיות מטרידות.


זמן פנוי, הוא אכן מצרך נדיר בעולמנו המודרני. אך, כשמעמידים את זה מול התועלת שתקבלו בקורס זה מול האפשרות לקבל כלי חדשני שיכול ליצור פריצת דרך וטרנספורמציה בחיים שלכם ושל המטופלים שלכם, שווה לעשות את המאמץ.

 

המחיר קצת יקר לי

חוששתני שלא הבנת את הערך של הקורס, שמתבטא בידע חדשני ברמה בינלאומית שיכול לתת לך כלים מעשיים בכל פעם שתתקל במצב של החלטה קשה ולא תדע מה לעשות.

אם אתה מטפל או מאמן, אתה בוודאי יודע שאיש מקצוע שלא רוכש כלים חדשים ומעשיר את עצמו בהשתלמויות הוא מטפל פחות טוב ומגיעים אליו פחות לקוחות. מדובר פה בהשקעה קטנה ביחס להשקעה בעתיד המקצועי שלך ובעתיד הלקוחות שלך. אם תעשה את ההחלטה לשדרג את המקצועיות שלך או לא - זה ביידים שלך.

 

לשלם באינטרנט... הממ.. זה בטוח?

ברור, אין יותר בטוח מזה. לא רק שאת מקבלת הגנה ממני של 100% אלא גם שהתשלום מעובד על ידי "קארדקום - אישורית זהב" שפיתחו מערכת אבטחה שהרבה יותר מאובטחת ובטוחה מכל מערכת סליקת אשראי שתמצא בחנות או בית עסק.

אין לי אשראי, איך אני יכול לשלם?

בקשי ממישהו אחר לשלם עלייך, ותחזירי לו מזומן.

אפשרות נוספת היא לקנות כרטיס אשראי נטען (נגיד, דרך דואר ישראל) ולשלם איתו.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.