.

כיצד לחולל שינויים ולייצר פריצות דרך
בחייך ובחיי אנשים אחרים
ולהשתחרר בקלות ובמהירות ממעגל הסבל של המחשבות
מהנוחיות של הבית שלך ובזמן המתאים לך.

מלכודת הקופים

יש מלכודת של קופים, ששמים להם אגוז/בננה


הם לוקחים את הפרי


כל מה שהם צריכים לעשות בכדי לצאת מהמלכודת

זה לשחרר את היד

והם לא עושים זאת!

מדוע?

כיוון שלפרי יש ערך רב לקוף,

הוא לא מוכן לוותר על משהו שווה שכזה

אפילו במחיר אבדן חייו.כאנשים אנחנו עושים את אותו הדבר....

 

מלכודת האנשים

 

להלן משוב מתלמידה

שחקרה את הרווחים שלה ממחשבה שקשורה לעתיד הכספי שלה.

לאחר חקירה של מחשבה שעוסקת בעתידי, בעיקר בהיבט הכספי, הבנתי שזה מה שתוקע אותי ומונע ממני מלקבל החלטה מכרעת בחיי בהווה.  ראיתי שאני לא ממש נוכחת בחיי בהווה בעניינים שונים, בתחומים שונים, וזה מחיר כבד, כי בני משפחתי ואני מפסידים המון בשל כך- בעיקר מפסידים את האמא השמחה והעליזה שהייתי. 

ניראה שהעתיד כול כך מפחיד אותי, בעיקר בעניין הכסף, עד ששכחתי להיות בהווה ולהיות במגע עם כמה עובדות, שאיכשהו, עכשיו אחרי חקירה , נזכרתי שאני עובדת מזה 30 שנה במקום מסודר, ויש לי משכורת נהדרת, ונזכרתי שיש לי קליניקה עם רווחים סבירים.

עכשיו אני מבינה, שבעצם, העיסוק שלי בעניין העתיד הסיט אותי מעיסוק בהווה, וכך נמנעתי מלקחת אחריות על המצב ולקבל את ההחלטה המכריעה, זה היה רווח עבורי. כי לקחת החלטות זה אחד הדברים הכי קשים עבור, אז המחשבה הזו עזרה לי לדחות את קבלת ההחלטה. 

אני רואה בבירור עכשיו שהמחשבה הזו מספקת לי רווח עצום, בכך שהיא מסתירה ממני מחשבות מעיקות על עצמי ורגשות שאני לא ממש רוצה להודות בהן כלמעשה, אין מדובר בביטחון או בחוסר ביטחון כספי,  אלא בחוסר ביטחון אישי ומקצועי ובדימוי עצמי ומקצועי נמוך שאני חווה ביחס לעצמי מאז שאני מכירה את עצמי. 

תודה מקרב לב!

 

א.א. (פסיכולוגית חינוכית ויועצת)

כמה זה עולה?

138 ש"ח בלבד


האחריות של מרכז פתח למחשבה

אם עד חודש מיום רכישת ערכת הלימוד

אתה לא מרוצה

תקבל את כל כספך בחזרה

ללא שאלות.

לרכישת הערכה הדיגיטאלית למלא את הפרטים

הרווח בלהחזיק במחשבה הוא אחד הנושאים שפחות מדוברים בקורסים של שיטת "העבודה" והערכה פתחה לי עוד תובנות לגבי למה קשה לנו להפרד ממחשבות מלחיצות זה נתן לי הרבה סדר להבין את עצמי ולעזור ללקוחות שלי.

ההדגמות בערכה מאד משכנעות ומראות שאפשר לעשות סוויץ במחשבה ובהרגשה דרך שיטת "העבודה".  אני אוהבת את הזרימה בהדגמות, את השתיקות, אריק נותן זמן למאופשרת להעלות את התשובות מעצמה וזה מאד מיוחד

ברכה רפמן 

מלאו פרטים להרשמה מיידית

ומאובטחת לקורס בכרטיס אשראי

דואר אלקטרוני *
שם
טלפון סלולארי

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.